Bellatex koupelnová předložka Elli Kopretina hnědá – perfektní doplněk do vaší koupelny!

Koupelnové předložky jsou nezbytnou součástí každé koupelny. Předložky slouží nejen jako designový prvek, ale také jako praktický pomocník, který ochrání podlahu před vlhkostí a špínou.

Bezpečnost na prvním místě

Předložky jsou opatřeny latexovým nátěrem na rubu, který zajišťuje, že předložka nesklouzne po podlaze, ani když je vlhká. Díky této vlastnosti nebudete muset mít strach o bezpečnost svých blízkých.

Nádherný design

Bellatex koupelnová předložka Elli Kopretina hnědá je vyrobena z kvalitního materiálu a vypadá velmi elegantně. Jedná se o krásný doplněk do vaší koupelny, který ji zkrášlí a dodá jí útulný dotek.

Bellatex koupelnová předložka Elli Kopretina hnědá

Velikost

Tato předložka je k dispozici v rozměru 60 x 100 cm a 60 x 50 cm. Díky těmto rozměrům najdete určitě tu správnou velikost pro vaši koupelnu.

Závěr

Bellatex koupelnová předložka Elli Kopretina hnědá je krásným doplňkem do každé koupelny. Díky bezpečnému latexovému nátěru a nádhernému designu si můžete být jisti, že s ní budete spokojeni. Tak neváhejte a doplňte svou koupelnu o kvalitní předložku, která dodá vaší koupelně útulnost a luxusní vzhled.

Odkaz na produkt: Bellatex koupelnová předložka Elli Kopretina hnědá