Béžová rohová pohovka Oslo – Scandic s pravým rohem: značkový kousek pro moderní interiéry


Minimalistický severský design a královské pohodlí

Toto křeslo Scandic je dokonalým spojením luxusu a minimalismu. Obojí se snoubí do nádherného a nadčasového kusu nábytku, který se stane klenotem vašeho interiéru. Velkým plusem tohoto křesla je jeho vysoká kvalita a pohodlí, které si zamilujete. Bez ohledu na to, zda semknutý se svým partnerem sledujete oblíbený film, nebo si vychutnáváte sklenku vína s kamarádkou po práci, prostory k tomu budou naprosto dokonalé.

Nedocenitelná kvalita

Jednou z klíčových vlastností tohoto křesla je jeho odolnost a kvalita. Potah totiž disponuje vysokou hodnotou Martindale, takže se můžete těšit na dlouhodobou a spolehlivou službu. Zákazníci oceňují i to, že je křeslo velmi snadno udržovatelné a má perfektní vzhled i po mnoha letech používání.

Zajímavosti o křeslu Oslo – Scandic

Křeslo Oslo – Scandic pochází ze značky, která je známá pro své nadčasové návrhy a kvalitní výrobu. Je vyrobeno v Litvě, což je země, která je proslulá svým nábytkářským průmyslem. Křeslo si můžete samozřejmě objednat online, za velmi příznivou cenu.

Velikost balení je 210 x 94 x 60 cm a váží 40 kg. Pokud potřebujete místo ušetřit, můžete pořídit i menší verzi s rozměry 185 x 94 x 65 cm a hmotností 35 kg.

Nyní si můžete zakoupit toto křeslo Oslo – Scandic ve speciální nabídce pouze na naradi-cz.cz!