Bezpečnostní vchodové dveře Naturel RC3 – levé otvírání, bílá, šířka 80 cm (B3BCPL80L)

Bezpečnostní dveře jsou v dnešní době stále častěji vyžadovány z důvodu zajištění větší ochrany a bezpečnosti v našich domovech. Proto je důležité pořídit si kvalitní dveře, které nám toto zajištění umožní. Při výběru bychom měli vědět, jakou úroveň bezpečnostní třídy chceme a můžeme si dovolit. Mezi nejvyšší patří bezpečnostní třída RC3.

Popis produktu

Levé bezpečnostní RC3 dveře o šířce 80 cm v bílé barvě jsou jedním z produktů, které vám mohou poskytnout vysokou úroveň ochrany. Tyto dveře jsou vhodné pro vstupní dveře do bytu, nebo do domu.

RC3 bezpečnostní třída znamená, že jsou dveře odolné proti nekalým praktikám a zajišťují velkou ochranu proti krádeži. Kromě toho mají samozřejmě i první kvalitní materiály.

Vnější povrch dveří je opatřen laminátem s fólií, který je odolný proti vodě, slunci a mechanickému poškození. Poskytuje také estetický vzhled, který se snadno sladí se zbytkem interiéru.

Dveře mají 5 bodový závorový systém, což znamená, že jsou uzamčeny nejen v horní a dolní části dveří, ale také v pravé a levé straně.

Vnitřní výplň je tvořena dřevěnými deskami a tepelně izolační polyuretanovou pěnou, která zajišťuje vysokou tepelnou ochranu. Dveře jsou dodávány včetně prahu a kování.

Výhody levých vchodových dveří

Levé vchodové dveře mají tu výhodu, že se otevírají do interiéru, což poskytuje větší prostor pro manipulaci s většími předměty při manipulaci s nábytkem nebo bytovými doplňky.

Kromě toho, levé vchodové dveře jsou ideální pro rodiny s dětmi a kočárky, kdy je možné děti snadněji vést dovnitř a venku.

Odkaz na produkt

Pokud jste se rozhodli investovat do kvalitních vchodových dveří a tuto nabídku vás zaujala, můžete si objednat tento produkt na stránce www.nabytekprehledne.cz.

Závěr

Investice do vysoké bezpečnosti a ochrany domova je dnes velmi důležitá. Bezpečnostní vchodové dveře Naturel RC3 jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít jistotu, že jsou jejich dveře odolné a zabezpečené. S vysokou bezpečnostní třídou RC3 a množstvím dalších výhod jsou tyto dveře zcela jistě tou správnou volbou.