Bílá dubová knihovna Woodman Newbury o výšce 210 cm

Dřevěná knihovna Newbury od značky Woodman vás zaujme svým stylem i variabilitou. Masivní dubové dřevo spolu s bíle lakovanými policemi působí stylově a knihovna velmi dobře zapadne do interiéru skandinávského stylu.

Bílá dubová knihovna Woodman Newbury

Design a variabilita

Horní a spodní police jsou včetně zadní stěny, krátké police uprostřed jsou nastavitelné, a tak se knihovna stává variabilní.

Chcete-li mít v knihovně více místa, odstraňte některou z krátkých polic nebo police uprostřed a knihovna se stane o něco prostornější.

Kvalitní zpracování

Bílá dubová knihovna Woodman Newbury je vyrobena z kvalitního a odolného dubového dřeva. Lakované police jsou trvanlivé a snadno se čistí.

Díky kvalitnímu zpracování a výběru kvalitních materiálů budete mít z této knihovny radost po mnoho let.

Odkaz na eshop

Pokud vás zaujala knihovna Woodman Newbury, můžete si ji koupit na eshopu Esrom. V nabídce najdete i další nábytek této značky pro váš interiér.

Bílá dubová knihovna Woodman Newbury

Údržba

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.