Boční zástěna k sprchovým dveřím Roth – Doplňkový kousek pro dokonalou koupelovou zónu


Pro mnoho z nás je koupelna místem relaxace a útulnosti. Staráme se o ni, aby byla dokonalá, ale někdy nám něco chybí. Právě takovým doplňkem může být boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth.

Doplnění koupelové zóny

Jak jsme již zmínili, koupelna by měla být místem útulnosti. Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth nám pomůže tuto atmosféru vytvořit. Vzhledem k tomu, že koupelna je často interiérem menším, umožňuje boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth dosáhnout většího komfortu.

Jaké jsou výhody boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth?

  • Větší intimnost
  • Vyšší komfort pro uživatele
  • Vizuální dojem

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth vám umožní větší soukromí, které oceníte například v případě sdílení koupelny se členy rodiny nebo spolubydlícími. Současně vám zástěna poskytne více místa k pohybu a zároveň je ideálním doplňkem pro vytvoření dokonalé koupelové zóny.

Z jakého materiálu je boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth vyrobena?

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth 189.1000000.00.02 je vyrobena z bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm.

Jak jsme již uvedli výše, boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth je vyráběna z kvalitního bezpečnostního skla. To vám zaručuje nejen vysokou odolnost vůči nárazu, ale také snadnou údržbu. Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth tak bude krásně vypadat i po několika letech používání.

A jak je to s instalací?

Instalace boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth je snadná a rychlá.

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth lze snadno namontovat nezávisle na typu dveří. Instalace není složitá a stačí ji zvládnout každý, kdo je zvyklý pracovat s nástroji.

Kde nákup boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth?

Boční zástěnu ke sprchovým dveřím Roth si můžete zakoupit z online obchodu Interierio.cz.

Na webu Interierio.cz si můžete zvolit z nabídky a nakoupit to, co potřebujete. Včetně této boční zástěny, a to za skvělou cenu.

Závěr

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth je dokonalým doplňkem do koupelny. Díky vyššímu komfortu pro uživatele a většímu soukromí rozhodně stojí za úvahu. Pokud hledáte kvalitní a odolný doplněk, určitě byste měli zvolit právě boční zástěnu ke sprchovým dveřím Roth. Využijte nabídky na webu Interierio.cz a nakupte si ji již dnes!

Boční zástěna ke sprchovým dveřím Roth

Detail boční zástěny ke sprchovým dveřím Roth