Dávkovač mýdla Nimco Kibo v černém provedení – KI14031KT90

Dávkovač na tekuté mýdlo. Každý z nás se s tímto produktem setkal v různých prostorech, jako jsou např. koupelny ve firmách, restauracích, ale také v domácnostech. Pokud hledáte kvalitní a designový dávkovač mýdla, pak je produkt Nimco Kibo tou správnou volbou.

Dávkovač mýdla Nimco Kibo

Úchyt mosaz / černý mat

Toto provedení dávkovače se vyznačuje kombinací mosazi a černého matu. Úchyty jsou vyrobeny z kvalitní mosazi a barva je provedena v trendy černém matovém odstínu. Díky tomuto provedení lze dávkovač snadno sladit s dalšími koupelnovými doplňky.

Nádobka keramická. Nádobka na mýdlo je vyrobena z keramického materiálu, což zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost produktu. Vzhledem k použitému materiálu je dávkovač velmi snadno čistitelný.

Objem dávkovače 250 ml

Dávkovač mýdla Nimco Kibo má objem 250 ml, což představuje dostatečnou kapacitu pro běžnou domácí i komerční použití. Dávkovač na mýdlo je vybaven dávkovacím ventilem s vysokou přesností, což zajišťuje efektivní spotřebu mýdla a úsporu vašich nákladů.

Koupit dávkovač mýdla Nimco Kibo

Pro svou jednoduchost a kvalitu je dávkovač mýdla Nimco Kibo ideální volbou pro každou domácnost i pro komerční prostory. Pokud tedy hledáte kvalitní a designový dávkovač mýdla, určitě sáhněte po produktu Nimco Kibo.