Dekorační soška zlatého kruhu s postavami

Polyresinová dekorační soška postavy v kruhu vynikne v každém interiéru. Barva zlato-černá dává této sošce luxusní vzhled, který okouzlí každého návštěvníka vašeho domova. Proč si tuto dekorační sošku nevyzkoušet i v obchodě či kanceláři? Zájemci mohou zakoupit tuto sošku na stránkách sidonia.cz.

Popis produktu

je vyrobena z polyresinu, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Soška má rozměry 35 x 35 x 5 cm (š x v x h) a hmotnost 1,5 kg. Vzhledem k jejímu výraznému designu se bude hodit do moderního interiéru, ale i do těch tradičnějších. Soška má kroužkovitý tvar, do kterého jsou umístěny čtyři postavy a dekorativní prvky po obvodu. Celkový dojem vynikne díky preciznímu zpracování a detailům na sošce.

Jak ji použít v interiéru?

Vložením této sošky do vašeho interiéru získá váš domov na atraktivitě a zajímavosti. Krásně vypadá na poličce, komodě, ale i na stolním prostoru. Lze ji umístit jak na ploché, tak i na výškové plochy, jako například stolky pod stěnu. V kombinaci se svícny, květinami, knihami či dalšími dekoračními prvky bude tato soška působit ještě atraktivněji a vytvoří se tak skvělá atmosféra. Dopřejte vaší domácnosti, obchodu nebo kanceláři originální look.

Dekorační soška ve výloze

Údržba sošky

O údržbě dekorační sošky zlatého kruhu s postavami není třeba přemýšlet, jelikož je velice jednoduchá a nenáročná. Stačí jí věnovat jemnou kuchyňskou houbičku či hadřík. Pokud se na sošce objeví prach, lze jej snadno smést. Nelze ji však omývat vodou či jakoukoliv jinou tekutinou. Pokud si budete údržby všímat a pravidelně ji čistit, zůstane vám soška dlouhá léta hezká.

Prodejci dekorační sošky zlatého kruhu s postavami jsou sidonia.cz, kam vás odkazujeme. Zaručujeme vám, že si tuto sošku oblíbíte a hrdě si ji budete vystavovat v ceněném místě vašeho interiéru.

Dekorační soška v interiéru