Dřevěná komoda BIZZOTTO ALINTA – skvělá volba pro váš interiér!


O PRODUKTU

Designová komoda ALINTA od italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO je skvělou volbou pro váš interiér. Komoda je vyrobena z krásného masivního mangového dřeva a MDF desek. Samotnou komodu tvoří 2 otevírací dvířka, za kterými se skrývají police. Pro komodu je charakteristický ručně vyřezávaný vzor, kterého si všimnete hned na první pohled. Krásný výrobek se starožitným nádechem, který vám poskytne velké množství místa pro uložení vašich věcí.

ALINTA je nádherná komoda ve starožitném provedení, kterou můžete použít jako příborník do vaší kuchyně či obývacího pokoje nebo komodu do vaší ložnice. Díky své světlé barvě zapadne krásně jak do světlých, tak i tmavých interiérů. Dřevěné provedení zaručí krásné zakomponování spíše do vintage laděné domácnosti či do venkovského obydlí v rustikálním stylu. Dokonalý interiér získáte zakoupením dalších produktů z široké řady ALINTA.

S ČÍM SLADIT

ALINTA je nádherná komoda ve starožitném provedení. Použijete ji jako příborník do vaší kuchyně či obývacího pokoje nebo komodu do vaší ložnice. Díky své světlé barvě zapadne krásně jak do světlých, tak i tmavých interiérů. Dřevěné provedení zaručí krásné zakomponování spíše do vintage laděné domácnosti či do venkovského obydlí v rustikálním stylu. Dokonalý interiér získáte zakoupením dalších produktů z široké řady ALINTA.

BIZZOTTO ALINTA 96×98 cm můžete skvěle sladit s dalším rattanovým nábytkem, který je taktéž k dostání v naší nabídce. Pokud máte zájem o kombinaci více vzorů a barev, zastavte se u nás a my vám rádi poradíme.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Materiál kostry: mangové dřevo, záda a police – MDF deska
 • Barva komody: bílá
 • Rozměry VxHxD: 98x43x96 cm
 • Odkaz na produkt: https://www.esrom.cz/produkt/bizzotto-drevena-komoda-alinta-96m98-cm-0746784

  MONTÁŽ A PÉČE

  ALINTA se montuje velice jednoduše a nevyžaduje žádnou složitou montáž. Výrobek je kompletně složen výrobcem a vy ho stačí jen vybalit z krabice. Pro ošetření se doporučuje jemně otírat vlhkým hadříkem a pečovat o něj pravidelně balzámem na lakované povrchy.

  Při koupi ALINTA 96×98 cm si na výrobu musíte počkat maximálně 3 týdny. Komoda bude doručena k vám domů již kompletně slepená, takže se nemusíte bát žádné složité montáže.

  Komoda BIZZOTTO ALINTA