Dřez Blanco Dalago 45 – dokonalý kámen pro vaši kuchyni

Blanco Dalago 45 je granitový jednodřez v barvě šedá skála s montáží na pracovní desku o rozměru 46×51 cm a hloubkou 19 cm. Vhodný pro montáž do skříňky o šířce 45 cm.

Design a kvalita v jednom

Dřez Blanco Dalago 45 nabízí kombinaci moderního designu a prvotřídní kvality. Jeho granitový povrch zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také odolnost proti poškrábání a teple.

kuchyne

Granit jako materiál je pro kuchyňské dřezy stále populárnější volbou. Vedle své estetické hodnoty nabízí také vynikající fyzikální vlastnosti, které jsou nezbytné pro vysokou zátěž a náročné použití v kuchyni. Granit je tvrdší než mramor a plnost kamene dává dřezu na odolnosti.

Montáž a údržba

Dřez Blanco Dalago 45 lze snadno namontovat do skříňky o šířce 45 cm. Je k dispozici s praktickým přepadem a suchým povrchem pro snadnou údržbu.

drez

Řádná údržba dřezu je klíčem k jeho dlouhé životnosti a zachování jeho krásy. K čištění používejte měkkou houbu, čisticí prostředek a teplou vodu. Následně dřez otřete a vysušte. Pokud se na dřezu objeví skvrny, odstraníte je blíže nespecifikovaným přípravkem.

Závěr

Dřez Blanco Dalago 45 je dokonalou volbou pro každou moderní kuchyni. Díky svému granitovému povrchu nabízí nejen nezaměnitelnou estetickou hodnotu, ale také trvanlivost a odolnost proti poškrábání a teple. Nezapomeňte si objednat svůj dřez Blanco Dalago 45 na NabytekHned.cz.