Elegantní bílá skříň Arletta 1 pro vylepšení vašeho interiéru

Arletta 1 je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru. Jeho elegantní vzhled a bílá barva skříně vytváří čistý a svěží dojem. Tento nábytek se hodí do ložnice, obývacího pokoje i pracovny, kde poslouží nejen jako úložný prostor, ale také jako designový prvek.

Moderní bytový nábytek Arletta

Arletta 1 patří mezi moderní bytový nábytek. Jeho design je promyšlený a nabízí dostatek úložného prostoru pro oblečení, prádlo, boty a další drobnosti. Kromě toho má skříň Arletta i praktickou škrabku pro boty nebo nočníkovou plošinu, která se dá přidat a využít. Prostě řešení pro každého, kdo chce mít všechno u sebe na jednom místě a zároveň elegantní.

Dodáváme v dekoru bílém

Arletta 1 je dostupný pouze v dekoru bílé barvy. Zároveň je dodáván v demontu, ale bez obav. Sestavení je snadné a není potřeba být odborníkem na montáž nábytku. Pokud máš doma šikovného manžela, tátu nebo syna, sestavení bude hračka. Návod k sestavení je přiložen a pokud bys se někde zasekl, volej naše zákaznické centrum a my ti pomůžeme.

Elegantní bílá skříň Arletta 1 je nejen praktickým, ale i designovým prvkem. Je to nábytek, který vylepší každý interiér. Pokud ještě váháš, neváhej a objednej si ho právě teď.

Arletta 1

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Arletta 1 má rozměry 80x195x52 cm a dokáže pojmout více než dostatek tvých věcí. Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů, takže se nemusíš bát o její životnost a pevnost.

Arletta 1 detail