HALMAR Regál Smart REG-1: Praktické řešení pro moderní interiér v dub/černém provedení

Stále hledáte ten správný kus nábytku, který vám nabídne funkčnost, ale také styl, který se propíše do vaší domácnosti? Už nehledejte a sáhněte po regálu Smart REG-1. Jeho klasická vizáž doplněná o parametry praktičnosti vás přesvědčí, že tohle je kousek přímo pro vás. Není divu, když disponuje oblými tvary a jemnými liniemi, které působí decentně a přitom nijak ostře. Navíc jsou bezpečné, nehrozí úrazy, které mohou způsobit ostré rohy. Knihovna nabízí uzavíratelnou skříňku i otevřené police, které disponují dostatečným úložným prostorem.

HALMAR Regál Smart REG-1

Pevné a odolné nohy z kovu nabízí stabilní oporu korpusu, který je vyrobený z kombinace MDF desky a přírodní dýhy. Svou multifunkčností se stává oblíbeným kouskem, který si najde své místo v mnoha interiérech. Úchytky jsou v kulatém tvaru a celkově tak doplní vzhled regálu. Dodává se v demontu a je následně velmi snadné ho složit. Kombinuje v sobě přírodní dekor dubu a nezbytné černé prvky jsou v originálním kontrastu, což podtrhuje jedinečnost celého kousku.

Specifikace produktu:

  • Kombinace skříňky a polic
  • Jemné a oblé tvary
  • Úchytky v kulatém tvaru

Nakupovat tento jedinečný kousek nábytku lze na adrese https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/halmar-regal-smart-reg-1-dub-cerny.

HALMAR Regál Smart REG-1

Funkčnost a stylovost se snoubí v regálu Smart REG-1 od značky HALMAR. Jeho oblými tvary a jemnými liniemi doplněnými funkcionalitou jej řadí mezi oblíbené kousky nábytku. Pevné a odolné nohy z kovu dodávají celému kusu stabilní oporu. Všimněte si také úchytů v kulatém tvaru, které dokonale doladí celkový vzhled regálu.

Zdroj: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/halmar-regal-smart-reg-1-dub-cerny