Koberec ASIR MIRROR – 160 x 230 cm v několika barvách

Kusový koberec MIRROR se zlatými detaily je krásným doplňkem do každého interiéru. Díky jeho rozměru 160 x 230 cm dokáže zaplnit celou místnost a zvýraznit její vzhled. Výška vlasu je 9 mm, což zaručuje hebkost a jemnost při chůzi po koberečku. Rozhodně nejde o běžnou kvalitu, ale o luxusní kousek, který vaše nohy ocení každý den.

Materiál

Koberec ASIR MIRROR je vyroben z 100% sametu a 100% bavlny. Díky této kombinaci má koberec krásnou měkkost a zároveň robustnost. Gramáž představuje 850 g/m2, což zaručuje vysokou kvalitu a životnost.

Koberec ASIR MIRROR je barevně střídmý, ale neobyčejný díky zlatým detailům, které vhodně dotváří vzhled. Pokud se při zařizování chtějí přidat zlaté prvky, tak tento kus nezklame.

Protiskluzová spodní strana

Antibakteriální protiskluzová spodní strana je další důležitou vlastností, která ho diagnostikuje jako kvalitní koberec. Díky této spodní straně je koberec dobře fixován a nehrozí nebezpečí, že by se klouzal nebo jakkoliv ohrožoval chodce.

Koberec ASIR MIRROR neohrožuje životní prostředí a také se snadno čistí. Když se na něj dostane nějaký nečistoty, tak ho stačí jednoduše vysát a je zase jako nový.

Tkaný koberec

Tento kus je také tzv. tkaný koberec, což znamená, že nemá žádné švy a představuje jednotnou plochu. Díky tomu je koberec velmi pohodlný, protože na něm není možné zakopnout ani se třeba proklouznout mezi švy.

Koberec ASIR MIRROR je tedy ideální volbou pro ty, kteří chtějí kvalitní koberec nejen kvůli vzhledu, ale i pohodlnosti a komfortu. Navíc je dostupný v několika barevných variantách, takže si vybere opravdu každý svou oblíbenou verzi.

Koberec ASIR MIRROR

Objednávku si můžete udělat na stránkách naradi-cz.cz, kde vám doručí koberec až před vaše dveře.