Komoda s vitrínou LEMAS bílá dub – perfektní a stylové řešení pro vaše bydlení


Venkovský styl v moderní podobě

Komoda s vitrínou z kolekce vintage nábytku LEMAS v kombinaci bílé a dekoru dubu představuje perfektní a stylové řešení pro váš interiér. Tento kousek nábytku vám kombinuje dva světy – venkovský styl a moderní design.

Prostory pro uskladnění

Komoda je vybavena hned několika prostory pro uskladnění vašich věcí. V horní části má vitrínu, která je ideální pro exponování dekorativních předmětů. Dále se zde nachází skříňka s jedním policí, kterou můžete využít na ukládání méně často používaných věcí. Pod touto skříňkou je další úložný prostor v podobě dvou výklopných dvířek, kde se ukrývá velký úložný prostor s police na vysunutí. Na spodní části komody najdete další skříňku s polici.

Kvalitní materiály

Tento nábytek je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost tohoto kousku. Komoda s vitrínou LEMAS bílá dub je vyrobena z kvalitního laminovaného dřeva, které je odolné proti poškrábání a otěru, a z kovových doplňků. Díky těmto materiálům se vám nemusíte obávat toho, že by se komoda brzy opotřebovala.

Komoda s vitrínou LEMAS bílá dub

Jednoduchá montáž

Komoda s vitrínou LEMAS bílá dub je velmi jednoduchá na montáž. V balení najdete návod k montáži, který vám krok za krokem ukáže, jak postupovat při sestavování tohoto kousku. Na sestavení vám stačí základní nářadí, které máte většinou doma.

Závěr

Komoda s vitrínou LEMAS bílá dub je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají moderní a stylový nábytek s venkovským nádechem. Díky elegantnímu designu se perfektně hodí do každého interiéru. Kvalitní materiály a pečlivé zpracování zaručují dlouhou životnost tohoto kousku. Pokud hledáte nábytek, který bude nejen krásný, ale i praktický, pak je komoda s vitrínou LEMAS bílá dub tou správnou volbou pro vás.