Konferenční stolek Kwadro – eleganci dubu votana vyzařuje prostorem!

Obdélníkový konferenční stolek z kolekce Kwadro je vyroben v dekoru dub votan, který vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Stolek je vhodný pro různé prostory, ať už se jedná o kancelář, pracovnu nebo obývací pokoj. Jeho jednoduchá forma se hodí téměř do jakéhokoli interiéru.

Konferenční stolek Kwadro

Praktický a elegantní design

Stůl má praktickou polici pod deskou stolu, která bude ideální místo pro uložení potřebných drobností, jako jsou dokumenty, tužky, bloky na poznámky nebo časopisy. Díky této police máte vše po ruce a můžete se soustředit na práci nebo příjemnou konverzaci s přáteli.

Stolek Kwadro je vyroben z laminovaného MDF a má vysokou nosnost, takže se nemusíte bát, že by stůl nedokázal udržet těžší věci. Jeho rozměry jsou:  šířka 110 cm, výška 53 cm, hloubka 65 cm a váha 20,5 kg.

Součást kolekce Kwadro

Konferenční stolek Kwadro není jediným produktem v této kolekci. Pokud máte v plánu pořídit si další nábytek do vašeho bytu nebo kanceláře, určitě se podívejte i na ostatní produkty ze série Kwadro.

Nábytek ze série Kwadro

V této kolekci najdete další praktické kusy nábytku, jako jsou skříně, poličky, psací stoly nebo jídelní stoly. Všechny produkty jsou vyrobeny v jednoduchém moderním designu, což z nich dělá univerzální nábytek, který se hodí do různých druhů interiérů.

Osobní nábytek podle vašich potřeb

Pokud se rozhodnete pořídit si nábytek ze série Kwadro, můžete si být jistí, že dostanete vynikající kvalitu za skvělou cenu. Stejně jako u většiny produktů v internetovém obchodě Kupsinabytek.cz, i u této série máte možnost vybrat si různé doplňky a příslušenství, takže si můžete vytvořit osobní nábytek přesně podle svých potřeb.

Pokud máte zájem o konferenční stůl Kwadro, můžete si jej objednat přímo na stránkách internetového obchodu Kupsinabytek.cz kliknutím na odkaz zde.

Kontakt

Při objednávce u internetového obchodu Kupsinabytek.cz můžete využít i zdarma nabízenou profesionální montáž a tříletou záruku na nábytek. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně produktů nebo služeb, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která vám ráda odpoví na veškeré dotazy.