Moderní design a prostorné úložné prostory – šatní skříň Roco II 150 cm, bílá

Šatní skříň Roco II 150 cm je dokonalým spojením moderního designu a praktického využití prostoru. Tato šatní skříň je ideální pro každého, kdo hledá elegantní řešení úložného prostoru. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek úložného prostoru a zároveň je dostatečně malá, aby se vešla do menší ložnice či předsíně.

Šatní skříň Roco II 150 cm je vyrobena z kvalitních materiálů. Korpus skříně je vyroben z 16 mm silné laminované desky a má bílou barvu. Tento materiál zajišťuje pevnost a stabilitu celého nábytku. Dveře šatní skříně jsou vybaveny posuvným systémem BIMAK, který zajišťuje plynulý chod a je velmi snadno ovladatelný.

Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Šatní skříň Roco II 150 cm má prakticky řešené vnitřní uspořádání, které umožňuje efektivní využití úložného prostoru. Skříň je rozdělena na čtyři části, z nichž každá má pět policek. Dvě části jsou vytvořeny jako závěsné tyče, což zajišťuje praktické uložení oděvů na ramínkách. Šatní skříň Roco II 150 cm je perfektním řešením pro všechny, kteří potřebují spolehlivý a prostorný úložný prostor pro své oblečení.

Pokud hledáte moderní a praktickou šatní skříň, doporučujeme vám produkt Roco II 150 cm. Tento nábytek je dodáván v demontu a jeho instalace je velmi snadná. Šatní skříň Roco II 150 cm je vhodná pro každého, kdo hledá praktické řešení úložného prostoru s moderním designem.

Tento produkt si můžete zakoupit na našem e-shopu

Korpus: 16 mm silná laminovaná deska

Roco II 150 cm je vyroben z 16 mm silné laminované desky, což zajišťuje pevnost a stabilitu celého nábytku. Laminovaná deska je velmi odolná vůči poškrábání a dobře snáší i pravidelné používání. Bílá barva korpusu šatní skříně je elegantní a moderní, což z ní dělá skvělý doplněk pro každou moderní ložnici.

Posuvný systém BIMAK

Posuvný systém BIMAK je unikátní systém, který umožňuje plynulý chod dveří šatní skříně. Tento systém je velmi snadno ovladatelný a umožňuje snadný přístup k uloženým věcem. Dveře šatní skříně jsou vybaveny madly v černé barvě, které se elegantně kombinují s bílou barvou korpusu skříně.

Parametry: (šířka x výška x hloubka) 150x200x62 cm

Šatní skříň Roco II 150 cm má rozměry 150x200x62 cm. Tyto rozměry zajišťují dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci. Díky těmto rozměrům je šatní skříň vhodná pro menší ložnice a předsíně. Šatní skříň Roco II 150 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktickou šatní skříň s dostatečným úložným prostorem.

šatní skříň Roco II 150 cm, bílá