Moderní nalepovací hodiny 3D Quadrat v zlaté barvě od značky ModernClock


Krásné hodiny jsou nejen velmi užitečné a praktické, ale jsou vlastně úplně nepostradatelné.

Hodiny jsou neodmyslitelnou součástí výbavy každého bytu a mohou být opravdovým klenotem každého interiéru. Když jsou pak krásné a moderní, mohou udělat z každé místnosti skutečně stylový prostor.

Navrženy jsou ve čtvercovém provedení, který se snadno mísí s minimalistickým designem.

Moderní nalepovací hodiny 3D Quadrat jsou opravdu výjimečným kouskem. Jejich design je velmi moderní a minimalistický, což se hodí k jakémukoli interiéru. Vzhledem k tomu, že je možné je nalepit přímo na stenu, netrpíte tím, že by vám zabíraly moc místa.

Sestavení je velmi snadné a rychlé – zabere Vám to 10 minut.

Hodiny si může sestavit téměř každý. Není potřeba být profesionálním řemeslníkem, aby bylo možné je sestavit. A to i přesto, že se nejedná o klasické hodiny, které je třeba pověsit na stěnu a připojit je na elektrickou síť. Kvalita sestavení a materiálů jsou velice dobré, takže nemusíte mít zbytečné obavy.

ModernClock 3D hodiny Quadrat zlaté

Rozměry: 48 x 42 cm.

Rozměry hodin jsou velmi příznivé a umožňují vám je umístit prakticky kdekoli. Pokud tedy hledáte moderní kinetické hodiny do svého interiéru, můžete s klidem zvolit tento model. Hodiny jsou opravdu krásné, a proto vám doporučujeme je co nejdříve zakoupit. Pokud se vám styl a design hodin líbí a chcete je mít hned doma, můžete sledovat ceny na webu zde.