Moderní šatní skříň Iseran 150 v dekoru sonoma

Máte často problém s tím, kam uložit své oblečení, aby bylo přehledně uspořádané a přitom stále na dosah? Máme pro vás řešení – moderní šatní skříň Iseran 150 v dekoru sonoma!

Tato skříň je nejen praktická, ale také stylová a dokonale zapadne do interiéru vaší ložnice. Proč si ji tedy neansenstvíte? Klikněte sem pro detailní informace.

Velká šatní skřín se zrcadlem

Jedním z hlavních benefií této skříně je její velikost a uspořádání. Můžete si být jistí, že vás vnitřní prostor nijak neomezí a budete mít dostatek místa pro uložení svého oblečení, bot, kabelek i doplňků. Díky zabudovanému zrcadlu si také můžete snadno ověřit, jak budete vypadat s vaším nejnovějším outfitem.

Dodáváme v provedení dub sonoma

Provedení skříně ve stylu dub sonoma se dokonale hodí k modernímu stylu vašeho interiéru a bude maskovat drobné odřeniny či škrábance, které se během běžného užívání nábytku mohou vyskytnout. Materiál, ze kterého je skříň vyrobena, je velmi kvalitní a odolný, což vám zaručuje, že vám bude sloužit po mnoho let.

Vnitřní uspořádání viz. fotografie č. 2

Jak již bylo zmíněno, uspořádání skříně je velmi praktické a nabízí řadu úložných prostorů, které vám umožní rychle najít to, co potřebujete. Pokud máte strach, že si s uspořádáním nebudete vědět rady, nebojte. Vnitřní uspořádání je velmi intuitivní a snadno řešitelné. Pokud si nebudete vědět rady, můžete se kdykoli obrátit na náš zákaznický servis, kteří vám rádi poradí.

Nábytek je dodáván v demontu

Naše skříně jsou dodávány v demontu, což dokáže snížit náklady na dopravu a garantuje vám, že sestavování skříně bude snadné a nezabere vám tolik času. Pokud si nebudete vědět rady, můžete se kdykoli obrátit na manuál či sestavení skříně si nechat zajistit naším profesionálním servisem.

Parametry:

šířka: 150cm

výška: 200cm

hloubka: 62cm

Tak neváhejte a pořiďte si svou novou moderní šatní skříň Iseran 150 v dekoru sonoma již dnes. Vaše oblíbené kousky oblečení budou mít konečně pořádek a vy se budete cítit příjemně a komfortně v harmonickém prostředí vaší ložnice.