Modulární rohová sedačka SIMPSON – styl a pohodlí v jednom!

Modulární rohová sedačka SIMPSON je ideální volbou pro ty, kteří chtějí spojit pohodlí a styl. Tato sedačka „U“ s úložným prostorem nabízí nejen množství sedacího místa, ale také úložný prostor na deky, polštáře a další věci. Tento kousek nábytku je univerzální a rohy lze smontovat vpravo i vlevo, takže se na něj snadno přizpůsobíte prostoru, který máte k dispozici.

Zajímá vás více? Můžete si rohovou sedačku SIMPSON zakoupit na nabyteklevneji.cz za akční cenu! Vybrat si můžete mezi dvěma barvami potahové látky – šedá Victoria 95 nebo černá ekokůže Madryt 1100/9100.

Rozměry a specifikace

Modulární rohová sedačka SIMPSON je velmi pohodlná díky své pružinové konstrukci – kromě lenošky. Sedačka má rozměry 346 x 155 x 85 (s polštáři, výška bez 77) cm a po rozložení je prostor pro spaní 210 x 138 cm. Zadní část sedačky je potažena ekokůží, takže ji můžete postavit kdekoliv v prostoru. Sedačka se dodává v demontu, ale montáž je velmi jednoduchá.

Dále nabízíme:

  • 24 měsíců záruku na všechny naše produkty
  • možnost bezplatného vrácení zboží do 14 dnů od přijetí
  • rychlé a spolehlivé dodání přímo k vám domů

Závěrem musíme říct, že rohová sedačka SIMPSON je opravdu skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový nábytek. Navíc s úložným prostorem a univerzálním provedením je tato sedačka ideální volbou pro každou místnost. Nepropásněte tuto šanci a pořiďte si svou rohovou sedačku SIMPSON ještě dnes!

Rohová sedačka SIMPSON
Rohová sedačka SIMPSON
Rohová sedačka SIMPSON