Nová rohová sedací souprava CASSARA v levém provedení s barvou Nube 40


Praktická díky rozkladu a úložnému prostoru

je velice praktická díky svojí možnosti rozkladu a vyklápěcímu úložnému prostoru. To zajišťuje maximální využití prostoru a pohodlné řešení pro uskladnění různých věcí.

Pohodlí a kvalita

Další předností této sedací soupravy je vysoké pohodlí, které je zajištěno kombinací pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. To zaručuje příjemné posezení a komfortní odpočinek po náročném dni. Pro zvýšení stability a snadnou údržbu je použito pevné sedák a základna.

Působivý design

Souprava CASSARA nezůstává pozadu ani ve vzhledu, designovým provedení i estetických prvcích. Moderní vzhled s úhlovou orientací zaujme každou domácnost.

Rozměry a provedení

Barva Nube 40

Sedací souprava je k dispozici v levém provedení a barevné variantě Nube 40. Materiál je snadno udržovatelný a odolný proti oděru, takže souprava slouží dlouhodobě v perfektním stavu. Rozměry sedací soupravy jsou: 280 x 175 x 80 cm.

Závěr

Nová rohová sedací souprava CASSARA je skvělou volbou pro každou rodinu a pro každého, kdo hledá moderní a praktické řešení pro svůj obývací pokoj. Pohodlné posezení, praktický úložný prostor a moderní design jsou zárukou spokojenosti s tímto nábytkem.

Rohová sedací souprava CASSARA