Nové posuvné dveře LIVELLO III s tichým dojezdem a rozměrem 86×205 cm v sonoma provedení

Posuvné dveře LIVELLO III jsou skvělým řešením pro moderní bydlení. Nevýhodou klasických křídlových dveří je často nutnost ponechat dostatečný prostor pro otevření dveří. S posuvnými dveřmi tohoto typu tuto nevýhodu překonáte – díky posuvnému systému potřebujete na otevření jen minimum prostoru.

Můžete je využít jako klasický vchod do další místnosti, nebo do speciálně vytvořené šatny. Rozměry dveří jsou 86×205 cm, a proto jsou vhodné i do menších prostorů. Navíc díky posuvnému systému nevyžadují další prostor pro otevření.

Dveře LIVELLO III jsou vyrobeny z kvalitního materiálu o šířce 1,6 cm, který zaručuje pevnost a stabilitu celé konstrukce. Snadné otevírání dveří zajistí dlouhá hliníková rukojeť umístěná na dveřích. Její design se skvěle hodí do moderního interiéru. Dveře zdobí lepené dekorativní prvky z černého skla, které dodávají dveřím jedinečný vzhled.

Další výhodou LIVELLO III dveří je tichý dojezd. S tímto typem dveří nebudete muset řešit hluk způsobený klasickými posuvnými dveřmi. Nejenže tichý dojezd přispívá ke komfortu Vašeho bydlení, ale také přispívá ke snížení hluku v celém prostoru.

Odstup od zdi 1,5 cm

Další vylepšení oproti starším modelům je snížení odstupu dveří od zdi na pouhých 1,5 cm. Toto řešení zajistí, že dveře úplně zapadnou do stěny a nebudou tvořit žádnou překážku v prostoru. Pokud je pro Vás důležitý minimalistický vzhled interiéru, jistě oceníte tuto novinku.

Instalační materiál a možnost volby tichého dojezdu

Součástí dodávky jsou také systém pojezdu a ložisek, které jsou nutné pro správné fungování dveří. Díky tomu zvládnete montáž v krátké době bez nutnosti používat speciální nástroje.

Každý zákazník má při objednávání možnost zvolit si, zda chce mít dveře s tichým dojezdem nebo bez něj. Díky této volbě lze přizpůsobit dveře Vašim požadavkům a potřebám.

Vámi zvolený dekor

Nejlepší na závěr – každý si může vybrat ze čtyř různých dekorů. Dveře LIVELLO III jsou k dispozici v dekorech sonoma, dub, dýha a bílý rohový design. Vzhledem k tomu, že se jedná o posuvné dveře, můžete je snadno sladit s ostatním nábytkem a barevnou kombinací Vašeho interiéru. Pokud si tedy chcete pořídit moderní a kvalitní dveře, nemusíte hledat dál.

Vyberte si posuvné dveře LIVELLO III a užijte si kouzlo moderního bydlení! Využijte speciální akce na webu www.brega.cz, kde si můžete objednat dveře s dopravou zdarma.

Posuvné dveře LIVELLO III - dekor sonoma

Použité materiály: LTD, PVC.