Nový luxusní doplněk do ložnice – Červený bavlněný polštář J-line Ebby 44 x 44 cm


Krása v barvách

Polštář Ebby od oblíbené značky J-line přímo křičí – BOHO! Nejen díky barvám, ale i jeho vzoru snadno zapadne do každého orientálně laděného interiéru i dětského pokojíku. Když uvádíme BOHO, asi si každý představí něco podobného. Tento originální polštář je navíc výrobkem kvalitního evropského výrobce, takže nejde pouze o módní hit, ale i praktický doplněk do vašeho interiéru.

Polštářek s příběhem

Když si do ložnice pořizujeme nové doplňky, jistě nás těší myšlenka, že zvolíme něco, co o nás něco vypovídá. S polštářem Ebby to platí dvojnásob. Výrobce je totiž hrdý na to, že se polštář vyrábí z kvalitní bavlny s certifikátem OEKO-TEX®. Ten zaručuje, že výrobek je šetrný k vašemu zdraví a k životnímu prostředí.

Polštář Ebby je takovým malým hrdinou, který k nám přišel z daleké Indie. Pro inspiraci se tvůrci značky J-line nechali inspirovat indickými kýčovitými motivy, které připomínají koberce a doplňky na stolky. Jejich odvahu a barvitost si však každý z nás může užít i v ložnici.

Umění kombinace

Luxusní doplněk pro ložnici by měl být univerzální, aby se hodil jak k vaší sypálkové posteli, tak i k provensálské komodě. Jediné co musíte udělat, je zvolit si accent barvu pro doplňkové polštáře a plédy. Když máte rádi jemné přírodní tóny, vybírejte z béží, zlaté nebo bělavé. Pokud se vám líbí výrazné barvy, zkombinujte autořií polštář Ebby s polštářem Edda od stejné značky, který se nabízí v tmavě modré, zelené a oranžové barvě.

Kde si ho můžete pořídit

Nový luxusní doplněk do vaší ložnice si můžete snadno a rychle objednat na eshopu Crosta.cz, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Takže pokud chcete dodat vaší ložnici trochu více kouzla a luxusu, polštář Ebby je tím pravým doplňkem, který byste měli mít.