PSK Noční stolek BORA s povrchovou úpravou Riviera/Marmur Bianco – 50 cm

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vaší ložnice – moderní noční stolek BORA. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením jedinečných přírodních a moderních prvků v kombinaci dekoru Riviera/Marmur Bianco s vysokými dřevěnými nohami, díky nimž se pod nábytek dostane i robotický vysavač.

Noční stolek je široký 50 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě skříňky. Vrchní plocha poslouží jako skvělé odkládací místo pro dekorace nebo knihy, které nespadnou díky vyvýšeným hranám. 

Odkaz na produkt: https://www.esrom.cz/produkt/psk-nocni-stolek-bora-riviera-marmur-bianco-50-cm

Každý kus nábytku z kolekce BORA je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých dřevěných nohách. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Riviera/Marmur Bianco.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním.

Rozměry nočního stolku

  • šířka: 50 cm
  • výška: 50 cm
  • hloubka: 40 cm

Noční stolek je součástí kolekce BORA, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. Celá kolekce se skládá ze televizního stolku, tří komod ve dvou velikostech (144 a 97 cm) a nočního stolku.

Barva dekoru – Riviera/Marmur Bianco

Dub Riviera

Dub Riviera

Marmur Bianco

Marmur Bianco

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.