Relaxujte v luxusní obdélníkové vaně Polysan KALDERA 180×80 cm s akrylátovým povrchem a možností instalace na levou i pravou stranu – kód 60611S


Relaxujte v luxusní obdélníkové vaně Polysan KALDERA 180×80 cm s akrylátovým povrchem

Pokud hledáte dokonalý způsob, jak si užít domácí koupelnu, výběr správné vany je rozhodující. Obdélníková vana Polysan KALDERA 180×80 cm nabízí nejenom styl, ale také pohodlí a luxus, který si zasloužíte. S jejím akrylátovým povrchem a objemem 160 litrů, si budete moci vychutnat koupel tak dlouho, jak jenom budete chtít.

Možnost instalace na levou i pravou stranu – kód 60611S

Jedním z největších benefitek, jaké nabízí obdélníková vana Polysan KALDERA 180×80 cm, je možnost instalace na levou nebo pravou stranu. To znamená, že se můžete přizpůsobit prostředí, ve kterém se vana nachází, a umístit ji tak, aby nejenom vypadala dobře, ale také maximálně využila dostupného prostoru.

Každý detail vany Polysan KALDERA 180×80 cm byl pečlivě navržen s ohledem na vás, zákazníka. Díky tomu se dokážeme pyšnit nádherným designem, ale také neuvěřitelnou funkčností, která zaručuje, že se budete moci rochnit v nadměrném luxusu, i když si vezmete koupel jen několik minut.

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu

Pokud jde o výrobu a materiál, z jakého je obdélníková vana Polysan KALDERA 180×80 cm vyrobena, klíčovým aspektem je akrylát. Tento materiál se vyznačuje vysokou odolností, kvalitou a především krásou. Vana je navržena tak, aby vydržela vysoké zatížení a zároveň se její povrch snadno udržoval. To znamená, že si můžete užívat vaše koupele, aniž byste se museli obávat o poškození jejího povrchu.

Naše zákazníky velmi oceňují také to, že vana je velmi snadno čistitelná, a to i když vás bude obtěžovat nečistoty a usazeniny. Zároveň její akrylátový povrch zajišťuje hladký a příjemný pocit na kůži, takže si můžete užít relaxace v nejvyšší kvalitě.

Nyní můžete mít tuto neuvěřitelně luxusní vanu i doma. Stačí si ji objednat na stránkách Nabytekted.cz. Nabízíme vám nejlepší cenu na trhu, ale také rychlou a spolehlivou dopravu. Tak co ještě čekáte? Užijte si tu nejlepší koupel, jakou jste si kdy představovali!

Polysan KALDERA 180x80 cm

Balení bez sifonu a nožiček

V poslední řadě bychom rádi upozornili na to, že nabízená obdélníková vana Polysan KALDERA 180×80 cm je dodávána bez sifonu a nožiček. To znamená, že si je budete muset objednat zvlášť, aby mohla být vana kompletní. Nabízíme vám však širokou škálu sifonů a nožiček, ze kterých si můžete vybrat to, které se nejvíce hodí k vaší vaně a koupelně jako celku.

Tak neváhejte a objednejte si luxusní koupelnu právě teď. Relaxujte v neuvěřitelném stylu a komfortu, který si zasloužíte – díky obdélníkové vaně Polysan KALDERA 180×80 cm.

Polysan KALDERA 180x80 cm - instalace na levou stranu

Vana Polysan KALDERA 180x80 cm s akrylátovým povrchem