Rohová sedací souprava Paula v krémové barvě Luxo pro pravý roh

Moderní design a pohodlí za neskutečnou cenu, to je Paula! Vyrobena z kvalitních materiálů, právě tato rohová sedací souprava ve verzi s pravým rohem je tou správnou volbou pro Váš obývací pokoj.

Rohová sedací souprava Paula v krémové barvě Luxo pro pravý roh

Pohodlná a praktická pohovka

Paula není jen sedací souprava, ale také praktická pohovka, která slouží k odpočinku, či příležitostnému přespání hostů. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování se bude vaše souprava pyšnit dokonalým vzhledem a perfektním posezením.

Polštáře u rohové sedací soupravy Paula v krémové barvě Luxo pro pravý roh

Rám pohovky a kvalitní materiály

Rám pohovky je vyroben z masivního dřeva a dřevotřísky, k vytvoření perfektního sedu byla použita pružina Bonell o síle drátu 2,4 mm. Sedák je pokryt kvalitní HR pěnou T-25 o tloušťce 10 cm, která znamená dokonalé pohodlí a nevýrazné stopy, když po ní vstanete. Sedačka je vyrobena v ČR, díky čemuž je zaručena její kvalita.

Výhodná cena a dostupnost

Akční cena na nabyteklevneji.cz platí pro potahy na fotografiích. Potahová látka Luxo má vysokou odolnost proti oděru a vysokou gramáž, díky čemuž snižuje absorpci tekutin. Pokud se Vám něco přece jen rozlije, stačí přiložit papírovou utěrku, která tekutinu absorbuje.

Detail rohové sedací soupravy Paula v krémové barvě Luxo pro pravý roh

Rozměry a polštáře

Souprava je nerozkládací a nabízí volné ložené polštáře, které jsou součástí ceny. Díky nim si můžete vytvořit pohodlné sezení a relaxovat jak jen Vám bude libo. Rozměry soupravy jsou 256×220 cm s výškou 85 cm, což zajistí perfektní komfort při sezení a odpočinku.