Růžové dětské povlečení Little Love od BedTex – ideální pro postýlku 100×135 cm a polštář 40×60 cm


Růžové dětské povlečení Little Love od BedTex

Krásné povlečení pro nejmenší ratolesti

Růžové dětské povlečení Little Love od BedTex je ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a zároveň krásné povlečení pro své nejmenší ratolesti. Povlečení je vyrobeno z bavlněného materiálu, který je šetrný k citlivé dětské pokožce a zajišťuje příjemně jemný a měkký pocit při spaní.

Originální kousek dětského pokoje

Růžové povlečení Little Love od BedTex s roztomilými obrázky je nejen praktickým doplňkem do pokoje pro vaše děti, ale také se stane originálním kouskem interiéru.

Kvalita a funkčnost

Povlak na polštář je z obou stran stejný, jako na fotografii, což zajišťuje symetrický vzhled postele. Povlak na přikrývku je oboustranný, což znamená, že jej můžete otáčet a libovolně kombinovat s ostatním vybavením pokoje. Lícní strana je světle růžová zdobená roztomilým obrázkem, naopak rubová strana je bílá a poseta vzory obláčků a slůňat.

Kvalita výrobku a jeho funkčnost jsou zaručeny mimo jiné také díky velikosti. Ta je přesně přizpůsobena standardním rozměrům dětské postýlky.

Výhody nákupu na Kupsinabytek.cz

Při nákupu růžového dětského povlečení Little Love na stránkách Kupsinabytek.cz máte jistotu, že nakupujete u ověřeného prodejce s kvalitním zbožím.

Navíc Vám nabízíme možnost zakoupení celé soupravy na rozměr 100 x 135 cm a polštář 40 x 60 cm, souprava obsahuje 1x povlak na polštář a 1x povlak na přikrývku.

Pokud tedy hledáte krásné, kvalitní a funkční povlečení pro dětskou postýlku, neváhejte a zvolte růžové dětské povlečení Little Love od BedTex. Na odkazu https://www.kupsinabytek.cz/produkt/bedtex-detske-bavlnene-povleceni-do-postylky-little-love-ruzova-100-x-135-cm-40-x-60-cm si můžete objednat tuto soupravu s vynikajícím poměrem cena-výkon.

Růžové dětské povlečení Little Love od BedTex

Růžové dětské povlečení Little Love od BedTex