Sušák na prádlo Vileda Magnum – výkonný pomocník při sušení prádla

Sušák na prádlo je neodmyslitelnou součástí téměř každé domácnosti. Spolehněte se proto na kvalitu, jenž ztělesňuje německá značka Vileda.

Jaké jsou hlavní přednosti sušáku Magnum?

Zatímco jeho konstrukce z oceli a hliníku zajišťují stabilitu a robusnost, speciální klouby zabraňují náhodnému složení sušáku během přemísťování.

Při plném rozložení získáte sušící plochu tak akorát až na 3 pračky vypraného prádla.

Křídla sušáku se nacházejí ve výšce 1,28 m a jsou tak ideální pro zavěšení kalhot či ručníků, které se tak nedotýkají podlahy.

Při složení má sušák rozměry 57 x 8 x 127 cm, snadno ho tak schováte do kterékoliv skříně.

O snadné přemístění i při plném zatížení se postará zámek křídel a kolečka – stačí ho pouze jednoduše nadzvednout a dopravit na kýžené místo.

Proč si vybrat právě sušák na prádlo Vileda Magnum? Tento sušák ztělesňuje všechny potřebné vlastnosti pro snadné, rychlé a efektivní sušení prádla. Díky jeho robustnosti, stabilnímu stojanu a snadnému přemístění vám usnadní práci například při skládání prádla, aniž by se vám křídla sušáku nechtěně složila.

Nyní už stačí jen přejít na stránku produktu a objednat si svůj vlastní sušák na prádlo Vileda Magnum. Tento pomocník se stane vaší spolehlivou součástí vaší domácnosti a snadno tak usnadní vaše prádlo.

sušák na prádlo

Tak neváhejte a dopřejte si tento nezbytný pomocník do svého bytu již dnes!