Světle šedá pohovka MESONICA Puzo – prostorný a pohodlný kousek pro váš obývací pokoj


Designová pohovka MESONICA Puzo

Rozhodně zaujme na první pohled. Robustně vyhlížející pohovka je čalouněná velmi kvalitní a příjemnou látkou v krásném světle šedém odstínu a opatřená stabilní kovovou podnoží. Tato pohovka elegantních linií a působivého provedení vnese do vašeho domova jedinečný styl.

Prostorný a pohodlný kousek

Pohovka MESONICA Puzo je velmi prostorná a nabídne pohodlné sezení až pro tři osoby. Kromě toho je také velmi pohodlná – měkké polstrování vám poskytne skvělé pohodlí a vy se nebudete cítit unavení ani po delším posezení.

Vhodná do moderního i klasického interiéru

Díky svému skvělému provedení se pohovka MESONICA Puzo hodí do většiny obývacích pokojů, bez ohledu na styl interiéru. Skvěle se bude hodit do moderního bytu, ale i do staršího secesního domu.

Individuální rozměry

Pohovka MESONICA Puzo se vyrábí na zakázku, proto je možné přizpůsobit její rozměry přesně vašim potřebám. Pokud máte větší byt a potřebujete větší pohovku, není problém ji zvětšit. Naopak pokud máte menší obývací pokoj, můžete si nechat vyrobit menší verzi.

Čištění pohovky

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Závěr

Pokud hledáte pohovku, která bude nejen pohodlná, ale i skvěle vypadat, světle šedá pohovka MESONICA Puzo je tou správnou volbou pro vás. Pohodlné sezení, moderní design a přesné rozměry – to jsou jen některé z mnoha výhod této pohovky. Pokud vás zaujala, neváhejte a navštivte stránku www.nabyteklevneji.cz, kde si ji můžete objednat již dnes.